top of page

Hlavní stránka / Piercing

Piercing v Praze

​Vítejte v Black House Tattoo!

Piercing od nás je založen na moderním přístupu k piercingu jak z hlediska hygienického tak i estetického.

 

✓ Specializace na vysoce kvalitní šperky

Naše studio se specializuje na šperky z biokompatibilního titanu podle standardů ASTM F-136, F-148 a F-1295, zajišťující nejvyšší možnou kvalitu a bezpečnost pro naše klienty. Nabízíme exkluzivní kolekce od předních světových značek piercingových šperků jako jsou Inari, Neometal, a Industrial Strength, a také šperky ze zlata od Junipurr a Norvoch mezi dalšími.

 

✓ Profesionální a bezpečné prostředí

Každý nástroj, jehla a šperk je individuálně sterilizován pro každého klienta, vzduch v našem studiu je čištěn UV technologií. Zavazujeme se k nejvyšším hygienickým a bezpečnostním standardům.

 

✓  Neustálé vzdělávání a rozvoj

Naši pierceři se pravidelně vzdělávají prostřednictvím online a offline kurzů, workshopů a účastí na mezinárodních piercingových konferencích, což zajišťuje nejnovější postupy a trendy v oboru. Jako členové globální piercingové komunity sdílíme a propagujeme její hodnoty.

 

✓  Zkušenosti a péče o klienta

 S více než 10 tisíci spokojenými klienty a lety zkušeností poskytujeme kontinuální podporu a péči během hojení propichu..

 

✓  Otevřeno každý den

S třemi zkušenými piercery jsme připraveni vás uvítat každý den a doprovodit vás na cestě za jedinečným vyjádřením se.

Druhy piercingů které provádíme

​V našem studiu provádíme většinu existujících druhů piercing kromě extrémních. Na stránce každého druhu najdete veškeré podrobnosti týkající se tohoto druhu piercingu včetně ceny. Pro podrobnosti rozklikněte druh piercingu, který vás zajímá:

Cena propíchnutí piercingu

Naše cenová struktura je transparentní a zahrnuje tři základní složky:

  • cena procedury píchnutí piercingu

  • cena šperku

  • cena prostředku na péči po propíchnutí.

Podrobný rozpis ceny najdete na stránce každého druhu piercingu nebo vše dohromady zde:

Ceník šperků pro piercing

Šperky prodáváme zatím jen při osobním převzetí v našem studiu. Nicméně většinu šperků si můžete předem prohlédnout v naší galerii šperků zde:

Péče o piercing

Péče o různé druhy piercingů se může lišit. Detailní informace najdete na stránkách určených jednotlivým typům piercingů.

Bezpečí a sterilita

Dodržujeme nejen nutné hygienické normy stanovené Hygienickou stanicí města Prahy, ale navíc se snažíme o zajištění maximálního bezpečí během zákroku. Sterilita pro nás není jen slovo, ale podstata naší práce. Používáme:

  • Sterilní jednorázové piercingové jehly

  • Sterilní nářadí

  • Sterilní šperky z titanu nebo zlata  – poslední prodáváme dle objednávek)

  • Sterilní rukavice

  • Sterilní vatové tyčinky a obvazový materiál apod.

​Příklady naších práci

Zde je několik příkladu piercingů udělaných v našem studiu. Více příkladů piercingu na konkrétních místech najdete na stránkách stránkách určených jednotlivým typům piercingů.

bottom of page